Etik Kurallarımız

blank

Gizli Bilginin Korunması

Muhasebeciler ve danışmanlar olarak gizli bilgi konusunda üst düzeyde hassasiyet gösteririz. Bununla birlikte, pek çoğumuzun işini yapabilmesi için KEYBİZ CPAs & Advisors‘de bulunan gizli ve kişiye özel bilgilere erişmesi gerekir.

Bu bilgilerin açıklanması KEYBİZ CPAs & Advisors tarafından özellikle onaylanmadığı, tabi olduğumuz mesleki sorumluluk kuralları tarafından uygun görülmediği ya da kanunen gerekmediği sürece  müşterilerine, tedarikçilerine ve diğer iş ortaklarına ait gizli bilgileri korumakla sorumluyuz.

Yetkilendirilmeden ya da uygun bir şekilde izin verildiğine emin olmadan KEYBİZ’e, müşterilere, tedarikçilere ve üçüncü partilere ilişkin telifli, lisanslı ya da gizli hiçbir bilgiyi değerlendirmez, tartışmaz, ifşa etmez, kopyalamaz ya da kullanmayız

blank

Yasalara Uyum

KEYBİZ CPAs & Advisors yolsuzluğun her türlü şekline karşıdır ve etik iş yapma konusunda kararlıdır. İster doğrudan, isterse bir üçüncü taraf aracılığıyla olsun, rüşvet ya da değerli bir şey (hediyeler, ağırlama, ikram, politik katkılar, bağış katkıları, iş fırsatları ve kolaylaştırma ödemeleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) talep, teklif ya da kabul etmeyiz; sunmayız, vaat etmeyiz.

KEYBİZ CPAs & Advisors, bütün çalışanlarının yolsuzlukla mücadele yasalarını ve yürüttükleri işle ilgili iç politikaları bilmesini, anlamasını ve uymasını bekler. KEYBİZ CPAs & Advisors tarafından ya da adına yapılan her ödeme yasalara uygun ve meşru iş amaçları doğrultusunda olmalıdır.

blank

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.