blank

Hakkımızda

Konusunda uzman kadrosu ve geniş ufkuyla müşterilerine katma değer sağlayacak bilgi üretmeye 2013 yılında başlayan şirketimiz 2020 yılında KEYBİZ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Limited Şirket ismiyle  kendini geliştirerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Giderek artan rekabetçi koşulların işletmelerinizi hangi boyutlarda etkilediğini biliyor, rakipleriniz karşısında daha güçlü olabilmeniz için size muhasebe, vergi danışmanlığı , bordrolama, devlet teşvik ve destekleri, belgelendirme, yönetim danışmanlığı, kurumsallaşma konularında destek vermeyi hedefliyoruz.

Vizyon ve Misyonumuz

KEYBİZ CPAs & Advisors;

  • Hizmetlerinde, müşterilerinin ve kamunun faydasını eşgüdümlemeyi amaç edinmiştir.
  • Müşterilerine; istek ve beklentilerinden fazlasını vermek gayretiyle, kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.
  • Kurum kültürünü, toplam kalite bilinci ve kazan – kazan anlayışı temeline dayandırmakta; faaliyetlerini yürütürken bu bilinç ve anlayış çerçevesinde hareket etmektedir.

Kalite Politikamız

Kurumsal vizyon ve misyon ifadesinde hareketle hizmetlerimizin kalitesini belirleyen en önemli göstergesi müşteri memnuniyeti ve sürekliliğidir.

Şirketimiz 24340 Büro Sicil Numarası ile İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına ve 233596-5 Sicil Numarası ile İstanbul Ticaret Odasına Kayıtlıdır.

blank

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.