ŞİRKET KURULUŞ DANIŞMANLIĞI

Türkiye’de ve yurtdışında şirket kuruluşu, şube açılışı ve temsilcilik ofisi açılışı işlemleri kendisine özgü zoruluklar ve fırsatları içinde barındırır. Bu süreçlerin her adımda karşılaşılacak zorlukları aşmak için teknik bilgi ve tecrübe gerekmektedir. Sahip olduğumuz bilgi, tecrübeler ve yurt dışı uzman çözüm ortakları ile size her aşamada destek sağlamaya ve işleminizin başarıyla tamamlanmasına yardımcı olmaya hazırız.

Limited Şirket Kuruluşu

Limited şirket kuruluş işlemlerinde ana sözleşme hazırlanması, ticaret odası başvuruları ve vergi dairesi kayıt süreçlerinde uzman kadromuzla yanınızdayız.

Anonim Şirket Kuruluşu

Anonim şirket kuruluş işlemlerinde ana sözleşme hazırlanması, ticaret odası başvuruları ve vergi dairesi kayıt süreçlerinde uzman kadromuzla yanınızdayız.

Yabancı Ortaklı Şirket Kuruluşu

Yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemlerinde ana sözleşme hazırlanması, ticaret odası başvuruları ve vergi dairesi kayıt süreçlerinde uzman kadromuzla yanınızdayız.

Şube ve Temsilcilik Ofisi Açılışı

Şube ve temsilcilik ofisi açılış işlemlerinde yasal evrakların hazırlanması, ticaret odası başvuruları ve vergi dairesi kayıt süreçlerinde uzman kadromuzla yanınızdayız.

Yurtdışı Şube ve Temsilcilik Ofisi Açılışı

Yurtdışı şube ve temsilcilik ofisi  açılışı işlemlerinde yasal evrakların hazırlanması ve ülke mevzuatına uygun olarak kuruluşun tamamlanması süreçlerinde uzman kadromuz ve çözüm ortaklarımızla beraber yanınızdayız.

hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.